Przedłużanie i zagęszczanie włosów


PIERWSI NA PODKARPACIU - 20LAT DOŚWIADCZENIA
NAJLEPSZA JAKOŚĆ USŁUG PRZY NISKICH CENACH
NAJBARDZIEJ SPRAWDZONE I CENIONE METODY W POLSCE I ZA GRANICĄ, z których korzystają słynne gwiazdy - Salon Urody Awangarda - Rzeszów


RACOON
Proces przedłużania tą metodą polega na łączeniu pasm włosów hipoalergicznym klejem o unikalnym składzie, który rozgrzewa się w aplikatorze. W ten sposób na głowie klientki powstaje około 100-200 pasm, których łączenie przypomina ziarnko ryżu.
Właściwa pielęgnacja kosmetykami RACOON XTEND daje komfort i bezpieczeństwo tego, że kondycja włosów i dobra jakość łączeń utrzyma się przez cały okres noszenia, czyli od 3 do 6 miesięcy.


WŁOSY SŁOWIAŃSKIE
Najwyżej cenione na całym świecie. Idealnie komponują się z włosami Polek. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, pasma mają nienaruszoną strukturę, lśnią, świetnie się układają, a przede wszystkim są nie do odróżnienia od naturalnych włosów klientki.


WŁOSY EURO (indyjskie)
Mają delikatnie falującą strukturę, są lśniące. Jednak nie polecane jest dla nich farbowanie, trwała czy pasemka. Można je natomiast tonować lub przyciemniać.


WŁOSY STANDARD (azjatyckie)
Miękkie i miłe w dotyku, proste w strukturze. Nie polecane się dla nich zabiegi chemiczne, takie jak farbowanie, trwała, pasemka czy tonowanie koloru.


MONOFIBRE DOME
Jest to metoda wykorzystująca najwyższej jakości włosy syntetyczne Monofibre. Pasma łączy się specjalnym aplika torem termicznym – jest to w pełni bezpieczne dla włosów naturalnych.

Metodą tą można wykonać również:
- baleyage,
- kolorowe pasemka,
- warkoczyki plecione w kostkę,

Pasma dostępne są w trzech fakturach: proste, falujące lub kręcone.


FIBRE-NET
Unikalna metoda uzupełniania ubytków włosów. Jest to delikatnej siateczce nawiązywane są włosy naturalne lub syntetyczne. Siateczka (mikroskóra), skutecznie imituje skórę głowy – jest delikatna i przewiewna.


Jeżeli myślicie o przedłużaniu, jednak nie jesteście pewne jakie pasma będą do Was pasować, jak długo odbywa się zabieg przedłużania oraz jak wygląda on w praktyce to serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje z naszą ekspertką!
Podczas nich dowiecie się wszystkich szczegółów związanych z przedłużaniem, oraz otrzymacie wycenę zabiegu przedłużania lub zagęszczania.