O nas

i2oWiNE544iRb
Salon fryzjerski Awangarda to wyjątkowe miejsce, które cieszy się dużym powodzeniem na rzeszowskim rynku już od ponad 17 lat. Naszą specjalnością jest przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon , którą cenią zarówno Polskie jak i światowe gwiazdy.

 

Jesteśmy ekspertami w metamorfozach wyglądu - modnej koloryzacji , strzyżeniu oraz przede wszystkim w uczesaniach ślubnych i okolicznościowych. Ofertę salonu poszerza pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych, takich jak:

  • stylizacja paznokci żelem i hybrydą ,

  • makijaż dzienny, wieczorowy i ślubny,

  • depilacja,

  • przedłużanie rzęs.

Zajmujemy się także kompleksową pielęgnacją ciała oraz twarzy proponując zabiegi BOTU VIP, BIO OPTIC, mikrodermabrazje diamentową, peelingi, czy masaże czekoladą, kawą, żurawiną, a także mlekiem z lychee.

 

Perfekcyjna obsługa oraz najwyższej jakości dobrane kosmetyki używane podczas zabiegów podtrzymują naszą filozofię: poprawiania urody i samopoczucia, z równoczesnym osiągnięciem maksymalnie dobrych i szybkich efektów.

 

Co bardzo ważne, pracujemy z najlepszymi markami: Ericson Lab., Janssen Cosmeceutical, Loreal Professionnel, Racoon, OPI, Organique.

 

W roku 2013 dołączyliśmy do elitarnego grona salonów Expert, ściśle współpracujących z marką Loreal Profesjonnel symbolizującej: prestiż, profesjonalizm i nowoczesność. Salony Expert, takie jak nasz oferują najwyższej jakości usługi, gwarantując zadowolenie i profesjonalizm fryzjera.

 

Braliśmy udział w Targach Mody Ślubnej, wykonywaliśmy stylizację do wielu pokazów i sesji zdjęciowych dla magazynu Day&Night . Obecnie współpracujemy z TVP Rzeszów.

ibnM4jOLykub6e