Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa pobudza produkcję elastyny, kolagenu oraz fibroplastów. W naturalny sposób pobudza odnowę skóry.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Dr Pen polega na wykonywaniu mikro nakłuć na powierzchni skóry. Aktywne substancje docierają w jej głębokie warstwy dzięki zastosowaniu małych, pulsujących igieł. Sam zabieg jest skuteczny i bezpieczny, a także stosunkowo mało bolesny, w porównaniu do innych form mezoterapii.

W efekcie skóra odzyskuje elastyczność. Dla pełnego działania warto wykonać serię trzech zabiegów, choć pierwsze rezultaty są często widoczne już po pierwszej mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Dr Pen.

Urządzenie Dr Pen jest stosowane także w przypadku skóry ze skłonnością do trądziku i zaskórników. Pomaga także zlikwidować blizny po trądziku lub oparzeniach, a także zmniejszyć rozstępy oraz skutki łysienia. Mezoterapia mikroigłowa z urządzeniem Dr Pen to zabieg o szerokim zastosowaniu, który może być wykonywany na twarzy, szyi, dekolcie i skórze głowy, ale także na innych partiach ciała: brzuchu, pośladkach i udach.

Zastosowanie urządzenia Dr Pen pozwala na precyzyjne działanie oraz umożliwia całkowitą kontrolę. Zabieg trwa krótko oraz nie wymaga długiej rekonwalescencji.


Zabieg zaleca się w przypadku problemów ze zmarszczkami, jędrnością oraz elastycznością skóry. Jest idealnym zabiegiem na twarz oraz na ciało, pomaga :
*zmniejszyć blizny potrądzikowe*
*redukować rozstępy i cellulit*
*poprawić kontur twarzy*

Cena zabiegu:
Twarz: 200 zł
Twarz, szyja: 250 zł
Twarz, szyja, dekolt: 290 zł